Neurolog – Lublin

Poszukiwany dobry neurolog w Lublinie? W naszym Centrum Medycznym MRI-Lab zapewniamy szeroki i wygodny dostęp do wszystkich najważniejszych specjalistów. W placówce skorzystasz z prywatnych konsultacji w poradni neurologicznej. Świadczymy kompleksową specjalistyczną opiekę medyczną: od wykonania lub zlecenia badań, przez diagnozę, po ustalenie i monitorowanie przebiegu leczenia. Przyjmujemy zarówno pacjentów już zdiagnozowanych i będących w trakcie leczenia, jak i osoby bez skierowania i dokumentacji, doświadczające różnorakich problemów z układem nerwowym.

Dobry neurolog w Lublinie, prywatnie – kiedy warto odwiedzić centrum medyczne?

Nasz neurolog prywatnie (w Lublinie) konsultuje wszelkie schorzenia i zaburzenia w obrębie obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego (mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych). Przyjmuje wszystkich pacjentów, zarówno po diagnozie, w trakcie leczenia, jak i wcześniej niekonsultowanych, także bez skierowania czy wyników badań. Pomagamy osobom cierpiącym na różne schorzenia, w tym m.in. bóle głowy i kręgosłupa, choroby naczyniowe (np. udary), infekcyjne (np. kleszczowe zapalenie mózgu), zaburzenia ruchowe (np. choroba Parkinsona) czy choroby układu nerwowo-mięśniowego (np. stwardnienie rozsiane).

Objawy wskazujące na konieczność wizyty u neurologa to m.in.:

  • bóle głowy,
  • zawroty głowy,
  • zaburzenia widzenia,
  • zaburzenia mowy (np. bełkotliwa mowa),
  • bóle kręgosłupa,
  • osłabienie mięśni,
  • niedowład kończyn,
  • zaburzenia równowagi i orientacji,
  • omdlenia, utrata przytomności.

Lublin – neurolog w MRI-Lab. Jak wygląda wizyta?

Konsultacja neurologiczna w naszym centrum medycznym rozpoczyna się zawsze od szczegółowego wywiadu. Lekarz zwykle przeprowadza badania fizykalne, aby wstępnie ocenić funkcjonowanie układu nerwowego. W zależności od potrzeb specjalista zleca badania, np. rezonans magnetyczny głowy bądź kręgosłupa, z kontrastem lub bez, który pacjent może od razu wygodnie wykonać w naszym centrum medycznym MRI-Lab. Innymi narzędziami diagnostyki neurologicznej są tomografia komputerowa, EEG i EMG, punkcja lędźwiowa bądź rentgen czaszki i kręgosłupa. W dalszych krokach specjalista w dziedzinie neurologii diagnozuje problem, proponuje i ustala indywidualnie dopasowane leczenie.

Nasza poradnia neurologiczna w Lublinie zapewnia kompleksową opiekę w zakresie neurologii, począwszy od diagnostyki, a skończywszy na konsultacjach po zakończeniu leczenia lub stałym monitorowaniu terapii i przebiegu choroby.

Umów się na wizytę już teraz!