Lekarz chorób wewnętrznych – Lublin

Nasze Centrum Medyczne MRI-Lab skraca lublinianom drogę do uzyskania pomocy specjalistów – takich jak lekarz chorób wewnętrznych w Lublinie. Oferujemy prywatne konsultacje – krótki czas czekania na wolne terminy, komfort i kompleksową opiekę. Internista zdiagnozuje problem i wdroży odpowiednie leczenie bądź skieruje na dodatkowe badania (np. RTG, rezonans, USG) albo na konsultację z odpowiednim specjalistą, np. kardiologiem czy gastrologiem. Większość potrzebnych badań zrealizujesz wygodnie i niemal „od ręki” już w naszym centrum medycznym.

Lekarz chorób wewnętrznych w Lublinie – kiedy zgłosić się do internisty?

Lekarze chorób wewnętrznych zajmują się schorzeniami i zaburzeniami pracy wszelkich organów wewnętrznych, w tym leczeniem zachowawczym w zakresie np. kardiologii, gastrologii, alergologii, pulmonologii czy też reumatologii. Do naszej poradni chorób wewnętrznych w Lublinie najczęściej zgłaszają się pacjenci z różnymi niepokojącymi i utrzymującymi się objawami jak kaszel i duszności, gorączka, bóle: brzucha, stawów i pleców, obrzęki, osłabienie, kołatanie serca bądź utrata masy ciała. Na wizytę u lekarza chorób wewnętrznych warto zabrać całą dokumentację medyczną związaną z określonym problemem.

Poradnia chorób wewnętrznych w Lublinie – jak wygląda wizyta?

Lekarz chorób wewnętrznych rozpoczyna konsultację od wywiadu, poznania historii choroby lub objawów. Analizuje dokumentację medyczną pacjenta. W razie jej braku z reguły zleca wykonanie badań diagnostycznych takich jak USG, rezonans magnetyczny, morfologia krwi, badanie moczu, EKG, spirometria czy inne – w zależności od zgłaszanych objawów i wstępnych ustaleń. A większość z nich zrobisz też bezpośrednio w naszym centrum medycznym – sprawnie, wygodnie i niemal „od ręki”. Lekarz internista może również polecić pacjentowi konsultację z odpowiednim specjalistą, np. kardiologiem, reumatologiem, których również znajdziesz w naszych prywatnych gabinetach lekarskich.

Umów się na wizytę już teraz!