Kardiolog – Lublin

W Centrum Medycznym MRI-Lab zapewniamy kompleksową, specjalistyczną pomoc prywatnych lekarzy: to m.in. dobry kardiolog w Lublinie, z krótkim terminem. Wspieramy pacjentów ze schorzeniami serca i układu krążenia, począwszy od zrealizowania badań, postawienia diagnozy czy wdrożenia leczenia, a skończywszy na regularnych konsultacjach stanu zdrowia i profilaktyce. Nasz kardiolog może też skierować pacjenta na potrzebne zabiegi – m.in. koronarografię naczyń wieńcowych, badanie elektrofizjologiczne czy cewnikowanie serca.

MRI-Lab – prywatny lekarz kardiolog

Kardiolog to specjalista, który diagnozuje, leczy i monitoruje choroby serca i układu krwionośnego. A do najczęstszych schorzeń, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci, należą wady serca, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa oraz niewydolność serca. Przyjmujemy osoby zarówno zdiagnozowane i już leczone, jak i pacjentów ze skierowaniem do kardiologa (lub nawet bez skierowania), doświadczających różnych niepokojących objawów. Do tego typu symptomów należą bóle w klatce piersiowej (niezależnie od nasilenia i lokalizacji) i uczucie dyskomfortu, duszność, wysokie ciśnienie, palce pałeczkowate, obrzęki, sinica, zaburzenia rytmu serca, omdlenia czy przewlekłe zmęczenie i osłabienie itp.

Poradnia kardiologiczna – Lublin. Jak przebiega konsultacja?

Nasz gabinet kardiologiczny w Lublinie przyjmuje zarówno pacjentów z diagnozą, jak i osoby do tej pory niekonsultowane: zgłaszające objawy związane z chorobami serca i układu krążenia. Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad medyczny i zapoznaje się z historią choroby. Jeśli masz dokumentację medyczną i wyniki badań, prosimy o ich zabranie. W przypadku pierwszej w ogóle u kardiologa wizyty lekarz może zlecić wykonanie kilku badań, to np. rentgen i rezonans magnetyczny klatki piersiowej, EKG spoczynkowe (w tym też EKG metodą Holtera), próby wysiłkowe, echo serca, tomografia komputerowa i morfologia krwi. Wiele z nich ma w ofercie bezpośrednio nasze centrum medyczne.

Nasz kardiolog w Lublinie zajmuje się diagnozą i leczeniem wszelkich chorób serca i układu krążenia, a każdemu pacjentowi zapewniamy kompleksowe wsparcie, łącznie z regularnymi konsultacjami, analizą postępów leczenia i profilaktyką.

Umów się na wizytę już teraz!