Chirurg naczyniowy – Lublin

Poszukiwany dobry naczyniowiec w Lublinie? Krótki i dogodny termin wizyty u chirurga naczyniowego możesz umówić prywatnie w naszym Centrum Medycznym MRI-Lab. Jeśli specjalista zleci Ci badania diagnostyczne, np. USG dopplerowskie czy rezonans magnetyczny, także możesz je wygodnie wykonać w naszej placówce. Na prywatną konsultację w poradni chirurgii naczyniowej nie potrzebujesz skierowania. Nie musisz się też specjalnie do niej przygotowywać – zabierz jednak dokumentację medyczną, np. wyniki poprzednich badań, jeśli takimi dysponujesz. Wizytę umówisz telefonicznie lub mailowo.

Chirurg naczyniowy – Lublin (prywatnie). Czym zajmuje się ten specjalista?

Nasza chirurgia naczyniowa w Lublinie to specjalistyczna poradnia znajdująca się w Centrum Medycznym MRI-Lab na ul. Gęsiej 3. Jeśli lekarz naczyniowiec w Lublinie jest Ci potrzebny „na już”, możesz zgłosić się do nas na prywatną konsultację – nie wymagamy skierowania. Chirurdzy naczyniowi diagnozują i leczą choroby układu naczyniowego i limfatycznego, takie jak żylaki kończyn, tętniaki aorty, niewydolność żylna czy zakrzepica. Przeprowadzają różne zabiegi polegające m.in. na rozszerzeniu lub zrekonstruowaniu naczyń, wstawieniu stentów czy wycięciu blaszek miażdżycowych. Usuwają również żylaki.

Chirurdzy naczyniowi nie przeprowadzają zabiegów kardio- czy neurochirurgicznych, ale w razie potrzeby kierują do odpowiednich specjalistów (w tym także wystawiają skierowania do szpitala).

Poradnia chirurgii naczyniowej – Lublin. Jak się przygotować do wizyty?

Nasza poradnia chirurgii naczyniowej (prywatnie) przyjmuje pacjentów bez skierowania. Do wizyty nie musisz się specjalnie przygotowywać, lecz zabierz ze sobą dokumentację medyczną np. wypisy z pobytów w szpitalu, wyniki badań (np. USG dopplerowskie, angiografia, tomografia, próby wysiłkowe) i zalecenia od innych specjalistów. Na pierwszej wizycie lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad, oceni wyniki badań i zmiany widoczne gołym okiem i wdroży leczenie – np. zakwalifikuje na stosowny zabieg – lub zaleci wykonanie diagnostyki. Jeśli zechcesz, nasz chirurg obejmie Cię pełną opieką medyczną – od diagnozy, przez terapię, po regularne kontrole. Część badań możesz wykonać bezpośrednio w naszym centrum.

Umów się na wizytę już teraz!