Ortopeda – Lublin

Poszukiwany na cito dobry ortopeda w Lublinie? Pomóc może prywatna poradnia ortopedyczna w Centrum Medycznym MRI-Lab – zapewniamy wygodną i szybką, kompleksową pomoc w zakresie dolegliwości narządów ruchu. W naszym centrum można od razu zrealizować zleconą przez ortopedę diagnostykę, np. rezonans magnetyczny kolana czy innych stawów oraz kości. Naszymi pacjentami są zarówno osoby, które doznały różnych urazów, jak i przewlekle chore (np. dyskopatia czy zespół cieśni nadgarstka): zdiagnozowane i leczone lub dopiero zgłaszające niepokojące objawy, które przyjmujemy bez skierowania.

Godziny przyjęć lekarzy:

  • Lek. Michał Kołtun  – Pon. i Czw.  godz. 15:00 – 20:00
  • Lek. Mateusz Wicha – Wt.  godz. 15:00 – 20:00
  • Lek. Patryk Niedbała –  Czw. godz. 15:30 – 19:00
  • Lek. Adam Baran – Pon. godz. 17:00 – 20:00

Więcej informacji o lekarzach znajdziesz TU 

 

Lekarz ortopeda w Lublinie – centrum MRI-Lab

Ortopedia jest dziedziną medycyny, która skupia się na diagnozowaniu oraz leczeniu schorzeń układu ruchu. Nasz gabinet ortopedyczny w Lublinie odwiedzają najczęściej pacjenci skarżący się na bóle stawów i kręgosłupa, po urazach sportowych (i innych) i ze zmianami zwyrodnieniowymi. Nasz specjalista konsultuje (i leczy) zarówno urazy, kontuzje i wady wrodzone, jak i schorzenia przewlekłe np. neuropatie i choroby zapalne stawów. 

Przyjmujemy także pacjentów niezdiagnozowanych (i bez skierowania), którzy skarżą się na objawy takie jak sztywność, drętwienie lub mrowienie kończyn, osłabienie siły mięśniowej, przykurcze czy długotrwałe lub nasilone bóle kręgosłupa i kończyn.

Poradnia ortopedyczna – Lublin. Jak przebiega konsultacja?

Podczas pierwszej wizyty w gabinecie ortopedycznym pacjent poddawany jest zwykle badaniu fizykalnemu; specjalista przeprowadza też szczegółowy wywiad. Zależnie od sytuacji lekarz ortopeda może zlecić szereg badań diagnostycznych – takich jak m.in. RTG, rezonans magnetyczny czy USG, które w większości wykonujemy w placówce. A dzięki temu pacjenci nie muszą dodatkowo umawiać terminów i czekać na diagnozę. Osoby, które były już wcześniej na konsultacji ortopedycznej i wykonały zlecone badania, prosimy o zabranie na wizytę dokumentacji medycznej.

Na podstawie uzyskanych informacji lekarz opracowuje indywidualny plan leczenia, który może obejmować zarówno metody zachowawcze, takie jak fizjoterapia i leczenie farmakologiczne, jak i interwencje chirurgiczne. W razie potrzeby specjalista wystawi skierowanie na badanie, zabieg lub dalszą diagnostykę, których nie zrealizuje nasze centrum medyczne.

Umów się na wizytę już teraz!