Gabinety lekarskie – Lublin

Centrum Medyczne MRI-Lab powstało z myślą o tym, by zapewnić mieszkańcom Lublina i okolic szybką, komfortową i kompleksową opiekę zdrowotną – dostęp do różnych specjalistów i możliwość wykonania wielu badań na miejscu. Nasze prywatne gabinety lekarskie w Lublinie to mieszczące się w jednej placówce specjalistyczne poradnie m.in. ortopedyczna, reumatologiczna, chirurgii onkologicznej, neurologiczna, kardiologiczna, endokrynologiczna, diabetologiczna czy psychologiczna. W centrum działa ponadto weekendowa opieka medyczna, pracownia rezonansu magnetycznego, pracownia USG oraz punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych krwi i moczu.

Prywatne gabinety lekarskie w Lublinie – szybki dostęp do lekarzy specjalistów

Nasze poradnie specjalistyczne w Lublinie zapewniają łącznie opiekę lekarzy różnych dziedzin medycyny – tworząc kompleksowe centrum medyczne dla każdego pacjenta. W placówce MRI-Lab szybko, komfortowo i zgodnie ze swoimi potrzebami oraz oczekiwaniami umówisz wizytę u większości lekarzy specjalistów. Działają u nas m.in.:

Nasi lekarze specjaliści każdym pacjentem opiekują się kompleksowo – począwszy od profilaktyki i diagnostyki, przez leczenie, a skończywszy na ocenie efektów i wdrażaniu zmian w terapii. Konsultujemy zarówno pacjentów już zdiagnozowanych i leczonych, jak i osoby jeszcze „niezaopiekowane” i zgłaszające niepokojące problemy zdrowotne. Naszą kadrę wyróżnia też indywidualne podejście – lekarze każdy przypadek traktują inaczej i każdemu pacjentowi poświęcają tyle czasu i uwagi, ile ten potrzebuje.

Lublin – gabinety lekarskie i diagnostyka w jednej placówce

Centrum Medyczne MRI-Lab to z jednej strony wykwalifikowana kadra, a z drugiej – kompleksowo i nowocześnie wyposażone zaplecze. Oprócz konsultacji ze specjalistą w naszej placówce zrealizujesz szereg badań diagnostycznych, w tym USG, rezonans magnetyczny, morfologię krwi i badanie moczu. A jeśli lekarz zleci fizjoterapię, możesz od razu skorzystać ze wsparcia naszego fizjoterapeuty. Wszystkie te usługi medyczne, dostępne w jednym miejscu, dają ogrom wygody, oszczędzają czas i nerwy. Pozwalają skupić się na sobie i swoim zdrowiu, co jest naszym priorytetem i misją.

Umów się na wizytę już teraz!